Soczewki okularowe

  Powrót

Pracujemy na produktach firmy HOYA VISION CARE. Jest to producent soczewek okularowych oraz innych produktów optycznych znany na całym świecie W związku z troską o państwa zdrowie i wygodę , proponujemy wysoką jakość oferowanych produktów o zaawansowanych konstrukcjach optycznych i wysokiej jakością świadczonych usług.

KONSTRUKCJE SOCZEWEK OKULAROWYCH:

Soczewki progresywne – to soczewki zastępujące dwie oddzielne pary okularów do dal i bliży. Soczewki te oferują płynne bardzo łagodne przejście pomiędzy mocą korekcyjną do dali a mocą do bliży uwzględniając ostre widzenie również w odległościach pośrednich

Soczewki do bliży i odległości pośrednich – to soczewki do pomieszczeń, idealne wszędzie tam gdzie potrzebne jest ostre widzenie w bliży i dystansach pośrednich.

Soczewki jednoogniskowe

Soczewki fotochromowe - SENSITY dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania. Dostępne też Transitions i Solio.

Soczewki sportowe - Nulux i Hoyalux Sportive -gwarantują znakomitą jakość widzenia, zapewniając tym samym nieograniczone możliwości działania. Wysoka krzywizna soczewek zapewnia ich perfekcyjne dopasowanie do opraw sportowych.

Powłoki antyrefleksyjne – powłoki te eliminują rozproszone odbicia światła na powierzchni soczewek okularowych co wpływa na zwiększenie ilości światła przechodzącego przez soczewki i zapewnia dzięki temu komfortowe widzenie, doskonałą ochronę oczu i estetyczny wygląd. W zależności od rodzaju powłoki posiadają dodatkowo właściwości: hydrofobowe, oleofobowe , zwiększoną odporność na zarysowania , właściwości antystatyczne, ochronę przed promieniowaniem UV, i przed światłem niebieskim wytwarzanym przez urządzenia cyfrowe.

HVA, HI-VISION LONGLIFE , BLUE CONTROL, UV CONTROL

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2024
Projekt i wykonanie asmedia.pl